پنجاه و سومین میتاپس

تور میتاپس بازدید از صنایع لاستیکی پارمیدا
میتاپس بعدی میتاپس قبلی

اسکرول کنید

گزارش تصویری پنجاه و سومین میتاپس

یزدان حیدری

شرکت پارمیدا در سال 1390 برای اولین بار در ایران خط تولید نوارهای آب بندی با تکنولوژی ترموپلاستیک الاستومر (TPE) را با بکارگیری دانش فنی داخلی خود راه اندازی نمود .

شرکت همچنین در راستای افزایش ظرفیت تولید و ایجاد تنوع بیشتر در سبد محصولات، طرح توسعه خود را با بکارگیری دانش فنی یک شرکت معتبر اروپایی و خرید جدید ترین ماشین آلات روز اجرا و تولید نوارهای لاستیکی مخملی را طی سال 92 در مساحتی بالغ بر 38900 متر مربع اغاز نمود.

شرکت پارمیدا در حال حاضر و با اجرای طرح های توسعه، دارای 7 خط تولید محصولات نواری ، 3 خط تولیدی طراحی و اختلاط آمیزه لاستیکی، یک خط تولید قطعات قالبی با پرس هاي تزریقی و فشاری و چندین سالن تکمیل با تکنولوژی مدرن و به روز و در مساحتی بالغ بر 26000 متر مربع بوده و با تولید سالیانه قریب به 6000 تن از انواع نوارها و قطعات لاستیکی بر پایه TPV/TPE و EPDM بخش عمده ای از سهم بازار این صنعت را به خود اختصاص داده است.

در حال حاضر این شرکت تامین کننده نوارهای آب بندی و قطعات لاستیکی برای تمامی خودروهای تولیدی داخل کشور مانند پژو ، سمند ، پراید ، ریو ، مزدا ،رنو ،تیبا و انواع خودروهای سنگین و تجاری می باشد.

طی سالهای گذشته تا کنون، تامین نیاز سایر صنایع کشور همچون لوازم خانگی، نفت و گاز و پتروشیمی ، صنایع ریلی و صنعت ساختمان نیز همواره جزو برنامه های ثابت شرکت پارمیدا بوده و در حال حاضر این شرکت نیاز طیف وسیعی از مشتریان این صنایع را نیز برآورده می سازد.

رده مدیریت کارخانجات ایران یاسا تایر و رابر 65 - 1351

رئیس هیأت مدیره شرکت خدمات مهندسی گام نو 79 - 1365

عضو و رئیس هیأت مدیره صنایع لاستیکی سهند 77 - 1375

مدیرعامل شرکت صنایع لاستیکی پارمیدا 90 - 1379

رئیس هیأت مدیره شرکت صنایع لاستیکی پارمیدا تاکنون - 1390

Choose the best cheap jerseys at amazing prices. Always gives you the best cheap jerseys You Will Love It!.