چگونه در بحران دچار محو شدن خاموش در کسب و کار نگردیم؟

در زمان بحران مهم است که اضطراب مشتری را درک کنیم و برای آن موضع مناسبی انتخاب کنیم.
وقتی در بحران هستیم، باید توجه کنیم که همانگونه که ما نگران جریان نقدینگی سازمان خود هستیم، مشتریان نیز دارای اضطراب و نگرانی نتایج آتی از دست دادن نقدینگی خود و تبدیل آن به محصول و خدمت شما هستند.

ادامه مطلب

مدیر ایمیلی نباشید.

آیا همه روابط شما و کارمندانی که زیر دستتان کار می‌کنند به امضاهایی محدود است که پای برگه‌ها می‌زنید یا همه دستورها را از طریق یادداشت و ایمیل و پیام کوتاه می‌دهید و خیلی با نیروهایتان رو در رو نمی‌شوید؟ آیا فقط سالی یک بار و در جشن روز تاسیس شرکت کارمندها را می‌بینید؟
اگر این‌طور است، پس اصلا عجیب نیست که کارمندها انگیزه‌ای برای تلاش بیشتر نداشته باشند و اصلا از خودشان پشتکار نشان ندهند. بنابراین اگر می‌خواهید به نیروهایتان انگیزه بدهید سعی کنید در طول روز روابط بیشتری با آن‌ها داشته باشید، تلفن‌ها و ایمیل‌های کاری را ساعت‌ها و روزها بی‌جواب نگذارید و حتی اگر لازم است روی مساله‌ای بیشتر فکر و بعد نظرتان را اعلام کنید. این مساله را چه از طریق ایمیل و چه از طریق نامه یا پیغام تلفنی به کارمندان خود اعلام کنید. این اصل را بپذیرید که هرچه ارتباط شما به عنوان مدیر یا سرپرست با کارمندهایتان کمتر و محدودتر باشد، کیفیت کارشان افت، کیفیت کارشان افت

ادامه مطلب

مدیران خودشیفته (نارسیسم) و اثرات آنها 1

خودشيفتگي يک ويژگي فطري ـ شخصيتي و بنيادي انسان است که بسته به نوع زمينه‌هاي ژنتيک افراد، تربيت خانوادگي، شرايط رشد و شرايط اجتماعي و محيطي، ممکن است تشديد شده و يا شدت يابد، به نحوي که بر ساير ويژگي‌هاي شخصيتي غالب شود. در خود شیفتگی شخص در ذهن خویش صفات و فضائل ایده آلی را می سازد و خود را دارای آن صفات تصور می کند. شخص تصویری از خویش می سازد که به میزان قابل توجهی، با آنچه واقعی است، فاصله دارد. مشخصات مدیران خود شیفته – خود را عقل کل و فردی عالی و بی نظیر تصور می کند. و تصوری که از خود دارند، قوی تر از خود واقعی است. – ضعف ها و نواقص خود را بصورت حسن می بیند و به کمک منطق سازی و تحریف، آنها را نماینده یک شخصیت قوی و بی نقص می پندارد.

ادامه مطلب


Choose the best cheap jerseys at amazing prices. Always gives you the best cheap jerseys You Will Love It!.